NABÍDKA

DISKOTÉKY A CLUBY

Víkend, co víkend hraji v různých clubech a diskotékách.. Nejčastěji se potkáváme v DISCO APOLLO (Sezimovo Ústí/Tábor), CITY90's MUSIC BAR (České Budějovice), MANGO BAR (České Budějovice), DANCE CLUB MONACO (Vyšší Brod), BOWLING22 (Jindřichův Hradec), COOL DANCE CLUB (Jemnice), CLUB BarBar (Tábor)

Hudební zaměření je aktuální komerční  hudba...

NAROZENINOVÉ OSLAVY

Pořádná oslava narozenin se neobejde bez muziky, hudební výběr je sestaven nejlepší skladbou hitů od 60. let až po současnost (Oldies, pop, rock, CZ/SK, mainstream,..) s citem pro aktuální situaci a také dle domluvy.

SVATEBNÍ PÁRTY

Nejen letní sezona patří svatebním večírkům. Hudební výběr je sestaven nejlepší skladbou hitů od 60. let až po současnost (Oldies, pop, rock, CZ/SK, mainstream,..) s citem pro aktuální situaci a také dle domluvy.

S klientem se vždy předem sejdeme, doladíme veškeré důležité podrobnosti, soutěže, program a také hudbu.

S vlastní zvukovou a světelnou aparaturou jsem schopen za Vámi vyrazit po celé České republice.

ALL EVENTS

Pořádáte jinou hudební/kulturní akci? After po maturitním plese, hasičské soutěže, sportovní závody, dny města,...? Není problém ozvučit a připravit hudbu přesně pasující na danou akci. 

FIREMNÍ EVENT & TEAMBUILDING

Velká spousta firem bilancuje úspěšnou sezonu na konferenci, kterou zakončuje večírkem pro své zaměstnance a partnery. Hudební výběr je sestaven největšími světovými a česko-slovenskými hity od 60. let po současnost.

Mezi mé významné klienty pro které jsem hrál patří: Seznam.cz, OVB Allfinanz, Telefonica 02, Kuchyně ORESI, Boch, Boehringer Ingelheim, WSPK Bank, ČMFS (Českomoravský fotbalový svaz), Humpolecké strojírny, Mitschubischi Motors, ČES České Budějovice. TUPA s.r.o

OLDIES & RETRO PARTY

Máte rádi hudbu 80s, 90s, nebo třeba i starší? I takovou akci rád odehraji, stačí se ozvat :-) Haddaway, Mr. President, Madonna, Eurythmics, Queen, Roxette, Sandra, Tina Turner, Bon Jovi, Corona, Vengaboys, Dj Bobo,.. a mnoho dalších.

Objednejte si mé služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.